Nama bitni datumi

22. 3. - Dan PŠ Vitinica
28. 6. - Dan MZ Vitinica
17. 10. - Dan OŠ Sapna
18. 3. - Dan Općine Sapna

Upis u 1. razred

Za upis u 1. razred naše škole potrebni su sljedeći dokumenti:
- Izvod iz Matične knjige rođenih
- Uvjerenje o državljanstvu

...

Za roditelje

- raspored održavanja sedmičnih informacija
- raspored zvona
- vijeće roditelja i plan rada
- lektira: spisak
- kodeksi ponašanja

Danas, 1.9.2016. godine u svim osnovnim i srednjim školama na području Tuzlanskog kantona počela je nova školska 2016/2017. godina. Tako je bilo i u našoj područnoj školi, naši učenici su primljeni u 7:30 te im je pročitan raspored časova. Područna škola Vitinica je u potpunosti spremna dočekala početak nove školske godine. Krajem prošle školske godine i tokom raspusta u školi je ugrađen Video nadzor. Kao i svake godine tako je bilo i ove UG FUTUREBAG iz Austrije je našim prvačićima obezbjedilo đačke torbe i prateći pribor.

Svim učenicima, njihovim roditeljima kao i nastavnicima želim sretan početak školske godine.

Direktor škole, Mujo  Salihović

Donatori i partneri