Nama bitni datumi

22. 3. - Dan PŠ Vitinica
28. 6. - Dan MZ Vitinica
17. 10. - Dan OŠ Sapna
18. 3. - Dan Općine Sapna

Upis u 1. razred

Za upis u 1. razred naše škole potrebni su sljedeći dokumenti:
- Izvod iz Matične knjige rođenih
- Uvjerenje o državljanstvu

...

Za roditelje

- raspored održavanja sedmičnih informacija
- raspored zvona
- vijeće roditelja i plan rada
- lektira: spisak
- kodeksi ponašanja

Danas je u područnoj Školi Vitinica održana priredba u povodu dva praznika, Kurban-bajrama i Međunarodnog dana učitelja koji se obilježava 5. oktobra. Bogat vjerski i kulturno-zabavni program i ovaj put su nam pripremili polaznici dramske, recitatorske i horske sekcije uz pratnju nastavnika muzičke kulture Nihada MeŠića.

Holom Škole u Vitinici su odzvanjali gromoglasni aplauzi za svaku pripremljenu tačku. Osim učenika iz Vitinice učeŠće su uzeli i učenici iz centralne Škole. Treba napomenuti kako je cijeli program počeo svečanom sjednicom Nastavničkog vijeća koja je održana nakon dugo vremena u PŠ Vitinica.

Svim naŠim učenicima, njihovim roditeljima, naŠim nastavnicim i ostalim vjernicima islamske vjeroispovijesti  želimo BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN. Također, svim prosvjetnim radnicima želimo sretan Dan učitelja 5. oktobar. 

Donatori i partneri